Sealey AK7400.13 - 1/2"Dr Socket 32mm
Carry On Shopping
Try these categories
Hand Tool Kit Spares
Recently viewed products
Sealey SSC3MF - Superseal Male & Female Connector 3-Way
Sealey Ak219/T20-L - Torx Bit T20,Long:10mm Shank
Sealey YT23 - Easy-Entry Pin Terminal 14 x Ø2.9mm Yellow Pack of 100
Presto 302213.06.0 - 3.0x6 HSCo8 BS122/4
Sealey PTC/115CET100 - Cutting Disc Pack of 100 Ø115 x 1.2mm 22mm Bore
Sealey SP1213 - WallDrive® Socket 13mm 1/2"Sq Drive Fully Polished
Presto 010001.65 - 1.65MM SSHS Drill Bit