Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Fsw70.58 - Metal Fixing (Left)
Sealey S0856.V3-02 - Angled Scraper (20°) 32mm
Sealey 120DV - Drill Vice Super 120mm Jaw
Draper 64040 (SD5V) - Hook and Loop Sanding Discs, 125mm, 240 Grit (Pack of 10)