Worksafe RBHSS35S - Rotabor Cutter HSS Ø35mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey AK384 - Coil Spring Compressor 3pc with Safety Hooks
Sealey GDM160FX/044 - Spring Cover
Sealey G1050i.61 - Olive
Sealey Bg150bs.76 - Drive Wheel
Draper 17160 (HDEP) - DRAPER Telescopic Extension Pole
Sealey ES450 - Engine Stand 450kg
WOSP LMA240 - Ford Duratec 120A Alternator (bottom inlet)