Worksafe RBHSS35L - Rotabor Cutter HSS Ø35mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey AK3811 - Ball Joint Splitter 20mm
Sealey AC61 - Air Tool Coupling Kit 1/4"BSP
Sealey Sjbex200lp.84 - Pin
Sealey F2 - Funnel Medium 200mm Fixed Spout with Filter
Sealey AB041YT - Crimp Terminal Assortment 140pc Yellow
Sealey RS125.V4-14.2 - Upper case
Sealey WSD416 - Fibre Backed Disc Ø100mm - 16Grit Pack of 25