Worksafe RBHSS34L - Rotabor Cutter HSS Ø34mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey Gsa25.29 - Bushing
Sealey AK6532 - Flexible Magnetic Pick-Up Tool 1kg Capacity
Sealey TPS1569.V2-06 - Connect rod
Sealey RS103C.04 - Battery (for RS103C only)
Sealey SS33P1 - Safe Conditions Safety Sign - Electric Shock Emergency Action - Rigid Plastic
Sealey Ap-Spcd023701 - Medium Drawer (532x395x60mm) "Red"