Worksafe RBHSS32S - Rotabor Cutter HSS Ø32mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Sealey Sms2003.45 - Plate
Sealey S01070.08 - T-Handle Trx-Star Key (T50x130mm)
Draper 33602 (TKB-MM/B) - 3.0mm Metric Hexagon and Ball End Hexagon Keys