Worksafe RBHSS30L - Rotabor Cutter HSS Ø30mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Draper 18523 (45MM) - 42 Piece Metric Tap and Die Set
Sealey Sc10lr.14 - Main Jib
Sealey Sms2003.26 - Disc Cover
Draper 93361 (APT256) - Aluminium Oxide Flap Wheel, 5 x 60mm, 80 Grit
Sealey 109-Fth04 - 5.0mm Din Hand Tool Ass'y
Draper 39245 (4923) - Heavy Duty Soft Grip Hacksaw (300mm)