Worksafe RBHSS28S - Rotabor Cutter HSS Ø28mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Sealey AC99 - Screwed Tailpiece Male 1/2"BSPT - 1/2" Hose - Pack of 2
Sealey Sac5030ve2.19 - Crankcase Gasket
Sealey PSI300 - Power Inverter Pure Sine Wave 300W 12V DC - 230V 50Hz
Sealey AK8190 - Left-Hand Spiral Drill Bit Set 19pc
Sealey Ap-Bslide7 - Ball Bearing Slide (270mm)