Worksafe RBHSS23S - Rotabor Cutter HSS Ø23mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey Ls501.08 - Sleeve Gasket
Sealey Dp90.06 - Hook (Short)
Sealey WL483D.09 - Screw
Sealey SCR17.06 - Pnuematic pump
Draper 60245 (Ff/3) - 6 X 300mm Smooth Cut Flat File