Worksafe RBHSS23S - Rotabor Cutter HSS Ø23mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Sealey SCR17.06 - Pnuematic pump
Draper 60245 (Ff/3) - 6 X 300mm Smooth Cut Flat File