Worksafe RBHSS19L - Rotabor Cutter HSS Ø19mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey Sms2107.38 - Plastic Pipe
Sealey VSE5951-05 - Crankshaft locking tool (oval gears)
Sealey 2050cx.V2-P13 - White Nylon Ring Washer
Presto 64120-121-516 - 1/2" UNC x1.5/16"O/D HSS DIE
Sealey Sms2107.27 - Tool Holder Base
Sealey Dh03.02 - O-Ring
Sealey Inf54241037 - Lamp 240v 1000w (Fork Spade Terminals 345mm Gold)