Worksafe RBHSS15S - Rotabor Cutter HSS Ø15mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Draper 82360 (FDA115) - Aluminium Oxide Flap Disc, 115 x 22.23mm, 60 Grit
Worksafe HSS10 - HSS Twist Drill Bit Ø10mm