Worksafe RBHSS13L - Rotabor Cutter HSS Ø13mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey Sm96.B-02 - Stand
Sealey Ap12600.V3-C - Feet
Sealey 10qj.V2-102 - Spring
Sealey AK2737 - Universal Joint & Socket Adaptor Set 7pc 1/4", 3/8" & 1/2"Sq Drive
Draper 60243 (Ff/3) - 12 X 200mm Smooth Cut Flat File