Worksafe RBHSS12L - Rotabor Cutter HSS Ø12mm - Cut Depth 50mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey Aas5000.01 - Centre Column
Sealey AB042MH - Mini Hose Clip Assortment 100pc
Sealey Ak98/06 - Rubber Cup
Sealey MAC12D - Tyre Inflator with Worklight 12V
Sealey TP67/06 - Multi-neck adaptor
Sealey VS158 - Piston Ring Compressor 150mm Ø60-175mm
Worksafe HSS4 - HSS Twist Drill Bit Ø4mm