Sealey RBHSS51S - Rotabor Cutter HSS Ø51mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Sealey APCTH - Magnetic Cable Tie Holder Red
Sealey AK5113 - Pipe Wrench European Pattern 915mm Cast Steel
Sealey FWM8.S - Replacement Flat Washer M8 (Single)
Worksafe X2CH - Chisel 20 x 400mm - SDS MAX