Sealey RBHSS45S - Rotabor Cutter HSS Ø45mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey 109-Fth06 - 6.0mm Din Hand Tool Ass'y