Sealey RBHSS42L - Rotabor Cutter HSS Ø42mm - Cut Depth 50mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey Bt91-7pf.02 - Gauge Cover
Sealey SP01 - SP Gravity Feed Spray Gun 1.4mm Set-Up
Sealey Sm96.A-18 - Fence
Sealey Sa2415.P102 - Gasket Kits
Sealey Gsa06.23 - O-Ring
Sealey DP945.05 - Large round hook (round tip)
Draper 18523 (45MM) - 42 Piece Metric Tap and Die Set