Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Ak7971.05 - Socket 3/8"Dr 10mm (6pt) 'Black Series'
Sealey RS125.V4-14.4 - Pcb
WOSP LMS442 - 2.0kW 'ally-back' anti-clockwise (DL or DR (solenoid terminal position)) Reduction Gear Starter Motor