Sealey SCW5200SP - Castor Wheel Swivel Plate Ø200mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey BSB22.5 - Blacksmith Bit - Ø22.5 x 220mm
Sealey Df910.V2-05 - Body Ass'y
Sealey AK91313 - Sheathed Parallel Pin Punch Ø3mm
Sealey RE103.07 - Flare Tip 7"
Sealey Mc2cx0.75 - Mains Cable Blk, 2 Core, 0.75 Mm2
Sealey Sa25.V3-30 - Retainer
Worksafe BSB17.0 - Blacksmith Bit - Ø17 x 185mm