Sealey SCW5125SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø125mm
Recently viewed products
Sealey SCW5160SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø160mm
Sealey Bg150cx.V3-18 - Wheel Flange
Sealey DB060RF - HSS Drill Bit 6mm Pack of 10
Draper 60234 (Ff/1) - 12 X 250mm Bastard Cut Flat File
Sealey Ap-Zhp050807 - Lock Transmission Shaft (4x289mm)So
Sealey S0125 - Dual Action Palm Sander Ø125mm 240W/230V