Sealey SCW5125FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø125mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Worksafe WHS152 - HSS Hole Saw Blade Ø152mm
Sealey LED200HB - 200W LED High Bay Light 6000K
Sealey Led065.20 - Hex Nut
Sealey PC38 - Plunger Can 3.8ltr
Sealey Bs101.09 - Tube For Cleaning
Sealey Ap-Sncd047605 - Drawer (290x385x120mm) "Black"