Sealey SCW4100SBLEM - Heavy-Duty Nylon Castor Wheel Bolt Hole with Total Lock Ø100mm - Trade
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Worksafe BSB13.0 - Blacksmith Bit - Ø13 x 150mm
Sealey CB1000.V3-04 - Third gear ass'y
Sealey BSB22.0 - Blacksmith Bit - Ø22 x 220mm
Sealey BSB24.0 - Blacksmith Bit - Ø24 x 230mm
Worksafe BSB16.5 - Blacksmith Bit - Ø16.5 x 180mm
Sealey Ak9126-3 - Punch, Tapered, 3mm D. 10mm Stock, 120mm Long