Sealey SCW3200SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø200mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Draper 54624 (Ydprk) - Set Of Spare Pins For 54585 Door Pin Removal Kit
Worksafe WHS64 - HSS Hole Saw Blade Ø64mm
Sealey SCW3160FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø160mm
Sealey WS560 - Wheel Skate 560kg Capacity
Sealey S725 - Suction Feed Spray Gun 2.5mm Set-Up
Sealey S717G - Gravity Feed Spray Gun 1.7mm Set-Up