Sealey SCW3200SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø200mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey SCW3160FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø160mm
Worksafe WHS83 - HSS Hole Saw Blade Ø83mm
Draper 83815 (D5B) - 125mm Rubber Backing Disc
Sealey SSP151 - Leather Welding Gauntlets Lined Heavy-Duty - Pair
Sealey Sm94.V3-11 - Knob
Sealey SB65 - Sanding Block 70 x 130mm
Sealey AK6572 - Hex Wrench 7mm Angled Head Long Reach