Sealey SCW3200FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø200mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey PB2 - Touch-Up Paint Brush Assortment 10pc Wooden Handle
Sealey 1000TR - Transmission Jack Yankee 1.0ton Vertical
Sealey Dh03.V2-38 - Spring
Sealey Re101.V2-15 - Suction Pad 75mm
Sealey SSP41 - Shot Blasting Gauntlets 585mm Cuffed - Pair