Sealey SCW3160SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø160mm
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey PTC/3CT - Cutting Disc 75 x 1.2 x 10mm
Sealey FSC05 - Flammables Storage Cabinet 900 x 460 x 900mm
Sealey RS1200TI - RoadStart® 1200A 12V Jump Starter & Tyre Inflator
Sealey VS0222 - Cylinder Hone Stone Set 3 x 1-1/8" Fine
Worksafe WHS114 - HSS Hole Saw Blade Ø114mm
Worksafe WHS127 - HSS Hole Saw Blade Ø127mm