Sealey SCW3160SPL - Castor Wheel Swivel Plate with Total Lock Ø160mm
Recently viewed products
Sealey ADB200T.02 - Tank 200ltr
Sealey PL102L - Brass Body Padlock Long Shackle 50mm
Sealey CB1000.V2-13 - Hook (lsa)
Sealey SDS1G1 - Diagnostic Support Station - Green
Worksafe WHS114 - HSS Hole Saw Blade Ø114mm