Sealey SCW3160FP - Castor Wheel Fixed Plate Ø160mm
Recently viewed products
Sealey WS560 - Wheel Skate 560kg Capacity
Sealey S725 - Suction Feed Spray Gun 2.5mm Set-Up
Sealey S717G - Gravity Feed Spray Gun 1.7mm Set-Up
Sealey Led065.11 - Cob Lens
Sealey Dzre92cv2.02 - Wheel
Sealey DP945 - Slide Hammer Kit 9pc 2.1kg
Worksafe WHS79 - HSS Hole Saw Blade Ø79mm