Sealey SCW250SPLEM - Medium-Duty Thermoplastic Swivel Castor Wheel with Total Lock Ø50mm - Trade
Carry On Shopping
Try these categories
Castor Wheels
Recently viewed products
Sealey CV937 - Air Dryer Cartridge Chain Wrench Ø73-169.5mm 1/2"Sq Drive
Sealey AK8524 - Shears/Scissors 250mm Heavy-Duty
Sealey BSB20.5 - Blacksmith Bit - Ø20.5 x 200mm
Sealey Sa812.V2-Hc - Hose Connector Male
Sealey V/A21 - V Belt (SM65.v2.81)
Sealey BSB18.0 - Blacksmith Bit - Ø18 x 190mm
Sealey SM1302 - Variable Speed Scroll Saw 406mm Throat 230V