Sealey SBA22BWE - Wingback Elbow 22mm x 3/4"BSP Brass (SharkBite®)
Carry On Shopping
Try these categories
Fittings
Recently viewed products
Sealey JGCE8 - Elbow Coupling 8mm Pack of 5
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench