Sealey CAS15BSA - 15mm x 1/2"BSPT Brass Straight Adaptor
Carry On Shopping
Try these categories
Air Supply Fittings
Recently viewed products
Sealey Bs102.H - Mounting Clamp
Sealey Sg6vc.V2-S1.0 - Set-Up, 1.0mm
Sealey Sg6vc.V2-S0.7 - Set-Up, 0.7mm
Sealey Sm20.V3-31 - Hose Clamp
Sealey Sm224.10 - Lower Reservoir
Sealey Ak9801-03 - 9" Steel Brush