Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Ap-Sncd054205 - Drawer (560x385x70mm) "Black"
Sealey VS703 - Bearing Race & Seal Driver Set 10pc - Aluminium
Sealey BM04-C11M - RELEASE KNOB ASS'Y
Sealey Er1700pd.35 - Gear Case
Sealey CCS01.17 - Expandable sleeve anchor bolt
Sealey Pbs90.V2-16 - Pump Piston Pin (Large)
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union