Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Avr1500fp.10 - Hex Screw
Sealey Sa6004.24 - Hose Adaptor
Sealey Sa654.V3-15 - Spring Pin (2.5x20)
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Sealey Sa291.V3-20 - Front End Plate
Sealey RB4823 - Load Spreading Aluminium Rivet Standard Flange 4.8 x 23mm Pack of 200