Sealey SAC2420E110VSC - Air Compressor 24L Direct Drive 2hp 110V Site Combo
Carry On Shopping
Try these categories
Direct Drive Oil Free Compressors
Recently viewed products
Sealey BSB18.0 - Blacksmith Bit - Ø18 x 190mm
Sealey YAJ15-30.46 - Guide bushing
Sealey Re102.17 - Rod (Bent Tip) "Blue Handle"
Sealey MW23 - Professional Curve Body Panel Profile Template 940mm/37"