Sealey AH20RX/38 - Air Hose 20mtr x Ø10mm with 1/4"BSP Unions Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
20-24mtr Air Hoses
Recently viewed products
Draper 25843 (A1217 Packed) - 1/4" Taper 3/8" Bore Pcl Male Screw Tailpieces Pack Of 5
Draper 59810 (ABG4) - Expert Air Blow Gun - 300mm
Dellonda DG56 - Dellonda Fusion Aluminium 4 Piece Outdoor Sofa, Arm Chairs & Coffee Table Set
Sealey FWB38 - Flat Wood Bit Ø38mm x 152mm
Worksafe FWB28 - Flat Wood Bit Ø28mm x 152mm
No image
Sealey AK4734 - Solid Cobalt Spot Weld Drill 8mm