Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Sa347.15 - Piston Rod
Sealey Ak458dx.V4-18 - Ring Seal 16x3.1
Sealey GGHE300 - Rubber Delivery Hose with 4-Jaw Connector Flexible 300mm 1/8"BSP Gas
Sealey Gsa6004.13 - Exhaust Deflector
Sealey 120/312328 - Handle
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench