Sealey CP20VOSKIT - Cordless Orbital Palm Sander Kit Ø125mm 20V - 2 Batteries
Carry On Shopping
Try these categories
Orbital - 230V
Recently viewed products
Sealey 2050cx.V2-P21 - O-Ring
Sealey PS982/OIL - 15grms of oil for a single refill
Sealey AK8506 - Long Nose Pliers 170mm
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades
Sealey Sa6005.40 - Hose Adaptor(A/B)
Sealey Ak219/T20-L - Torx Bit T20,Long:10mm Shank