Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey S0578 - WallDrive Socket 11mm 3/8"Sq Drive
Sealey MIG953 - Conical Nozzle x 1 Contact Tip 0.6mm x 3 TB14
Sealey GSA634 - Generation Series Compact Air Ratchet Wrench 1/4"Sq Drive
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades