Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Sm96.A-105 - Screw (M6x15)
Sealey APMS30SSC - Superline PRO® Black Edition Stainless Steel Worktop 2040mm
Sealey Ak451dx.24 - Gate Valve
Sealey Ap26479tph-05 - Medium Drawer (533x398x60mm) "Red" Paddy Hopkirk