Sealey S0600.V3-02 - Rigid blade scraper 50mm
Carry On Shopping
Try these categories
Scrapers & Hooks Spares
Recently viewed products
Presto 08610-3132-12 - 31/32" SS HSS 1/2" BLACKSMITH'S DRILL - DIN1412A WEB THIN
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Presto 08610-78-12 - 7/8" SS HSS 1/2" BLACKSMITH'S DRILL - DIN1412A WEB THIN
Presto 011176.5 - 6.50mm HSCo DIN338 SP/PT JOBBER
Presto 011175.0 - 5.00mm HSCo DIN338 SP/PT JOBBER