Sealey RBHSS45S - Rotabor Cutter HSS Ø45mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey RBHSS40S - Rotabor Cutter HSS Ø40mm - Cut Depth 25mm
Draper 36326 (4885/10d) - Draper Expert 10 Piece 140mm Diamond Needle File Set