Sealey RBHSS40L - Rotabor Cutter HSS Ø40mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey RBHSS45S - Rotabor Cutter HSS Ø45mm - Cut Depth 25mm
Sealey RBHSS40S - Rotabor Cutter HSS Ø40mm - Cut Depth 25mm
Draper 36326 (4885/10d) - Draper Expert 10 Piece 140mm Diamond Needle File Set