Presto 09502M19 - M19 HSS DIN338 HiNox DRILL SET
Carry On Shopping
Try these categories
HI NOX DRILL SETS (DIN 338)
Recently viewed products
Presto 021111.5 - 1.50mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021111.30 - 1.30mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 0211110.2 - 10.20mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021111.7 - 1.70mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 0950029 - NO 29 DRILL SET IN M-BOX 1/16-1/2X1/6
Presto 021111.20 - 1.20mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021111.9 - 1.90mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT