Sealey DAS150PS - Electric Palm Sander Ø150mm Variable Speed 350W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Orbital - Dust-Free - 230V
Recently viewed products
Sealey Rs102.L1 - Back Label For Rs102
Sealey TPS118.FK - Fixing kit
Sealey RS103C.01 - Positive Cable and Clamp (for RS103C only)
Sealey APMS03 - Modular Floor Cabinet 6 Drawer 775mm Heavy-Duty
Sealey G1050i.A9 - Starter Ass'y
Sealey MAC11 - Tyre Inflator with Worklight 12V