Sealey DAS150PS - Electric Palm Sander Ø150mm Variable Speed 350W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Orbital - Dust-Free - 230V
Recently viewed products
Sealey Aas3000.02 - Gas Strut
Sealey LED090.04 - Front case sealing
Baridi DH187 - Baridi 4 Zone Ceramic Hob, 5-Function Fan-Assisted Oven & Curved Glass Cooker Hood
Sealey TP54.10 - Strainer
Sealey AP28102BWS - Mid-Box 2 Drawer Retro Style - Blue with White Stripe
Draper 63944 (25HX/2/B) - 1.5mm 1/4" Hex. Hexagonal Insert Bit 25mm Long x 2
Sealey FT3B - Polypropylene Floor Tile 400 x 400mm - Black Treadplate - Pack of 9