Kielder KWT-010-16 18v Li-Ion Cordless 3/8" 60Nm Ratchet, Bare Unit
Carry On Shopping
Try these categories
Cordless 3/8" Ratchet Wrenches
Recently viewed products
No image
Sealey TKCB65 - Twist Knot Cup Brush 65mm M10
Draper 36075 (SB436C) - Assorted Abrasive Sanding Belts, 100 x 915mm (Pack of 3)
Draper 30349 (A4262) - Aluminium Oxide Sanding Belt, 330 x 10mm, 60 Grit
Dellonda DG237 - Dellonda 30" Deluxe 2-in-1 Outdoor Fire Pit & Coffee Table, Antique Bronze Effect with Water-Resistant Drawstring Cover
Sealey CBC125 - Brassed Steel Cup Brush 125mm M14