Sealey 2500LE.V3-30 - Wheel , Swivel Castor (D: 43 W: 28 B: 10 H: 100)
Recently viewed products
Presto 024058.5 - 8.50mm HSCo DIN1897 SM200
Presto 041614.8 - 4.80mm HSCo DIN340 BF SM200
Sealey Hpt300.V2-09 - Wheel 129x35x17
Presto 041615.0 - 5.00mm HSCo DIN340 BF SM200
Sealey BB01 - Electrician's Bolster 57 x 225mm