Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Presto 010004.65 - 4.65MM SSHS Drill Bit
Sealey Sbs260.13 - Stator
Sealey Sbs260.08 - Housing Complete
Sealey REG/MT - MIG Gas Regulator 2 Gauge Industrial
Presto 010003.6 - 3.60MM SSHS Drill Bit