Sealey IREX1 - Stainless Steel Exhaust/Flue End Pipe for IR13/IR16 Ø100mm - 900mm
Carry On Shopping
Try these categories
Heater Accessories
Recently viewed products
Sealey AK8947 - Ratchet Wrench 3/8"Sq Drive Pear-Head Flip Reverse
Presto 0115013.0 - 13.00mm HSS TRI QUAD DRILL
Presto 60000 - M8X1.25 Metric Coarse HS TAP SET
Presto 024055.5 - 5.50mm HSCo DIN1897 SM200