Sealey CP108VCSBO - Circular Saw Ø85mm 10.8V - Body Only
Carry On Shopping
Try these categories
Circular - Cordless
Recently viewed products
Draper 33569 (4567-MM/B) - 17mm Metric Hexagon Key
Draper 33570 (4567-MM/B) - 19mm Metric Hexagon Key
Draper 16816 (T12/B) - 3/4" Square Drive Flexible Handle (475mm)
Draper 33568 (4567-MM/B) - 16mm Metric Hexagon Key
Draper 16799 (H10/B) - 1/2" Square Drive Flexible Handle (250mm)
Draper 16801 (H24/B) - 1/2" Square Drive Flexible Handle (600mm)